Producenci

Statystyki

Produktów:
2207
Kategorii:
199
Nowości:
130
Promocje:
35

Metody płatności

Standardowe_logo_PayPal


Rzetelna Firma

Audiostacja

LaCie

Kontakt

 

Przed wysłaniem nam zapytania zajrzyj do sekcji "Częste pytania", w której podaliśmy odpowiedzi na najczęściej występujące pytania, związanie z zakupami w naszym sklepie.

» zobacz odpowiedzi na częste pytania

 

 

Kontakt:

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:       sklep@creativetools.pl
Zadzwoń: 22 2570080


 

 

kontakt w Siemianowicach Śląskich
kontakt w Warszawie
Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Komuny Paryskiej 14
41-100 Siemianowice Śląskie

Telefon: +48 32 386 90 15
Tel./Fax: +48 32 281 40 88
e-mail sklep (@) creativetools.pl

           
Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Rumiana 108 a
02-956 Warszawa

Telefon: +48 22 257 00 80
Tel./Fax: +48 22 651 97 11
e-mail sklep (@) creativetools.pl



zarząd spółki
Janusz Rupik
Prezes Zarządu

Telefon: +48 22 257 00 80
e-mail
j.rupik@jr-pvp.pl
           

dział handlowy

dział handlowy
 
Tomasz Basiuk
Kierownik ds. Handlowych

Telefon: +48 32 386 90 15
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 608 52 08 50
e-mail
t.basiuk@jr-pvp.pl
           
Tomasz Babicz
Key Account Manager/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 668 49 59 95
e-mail
t.babicz@jr-pvp.pl
           
 
           

dział handlowy

dział handlowy
 
Tomasz Erazmus
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 573 45 18 05
e-mail
t.erazmus@jr-pvp.pl
 
 
Renata Batyra
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 694 88 19 81
e-mail
r.batyra@jr-pvp.pl
 dział handlowy
 
Olena Khuda
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 509 178 306
e-mail
o.khuda@jr-pvp.pl
 
 
dział handlowy
 
Marcin Babicz
Kierownik ds.Technicznych/Logistyk

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 504 13 19 90
e-mail
m.babicz@jr-pvp.pl
 

           
dział handlowy
 
Damian Mazek
Inżynier Serwisowy

Telefon: +48 22 257 00 85 
Mobile: +48 784 07 36 41 
e-mail 
d.mazek@jr-pvp.pl

           

dział handlowy

dział handlowy
 
 Tomasz Obolewicz
Inżynier Serwisowy
 
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 668 14 43 74

 

Bożena Kosmala
Kierownik ds. Administracji/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
b.kosmala@jr-pvp.pl

 


dział handlowy

dział artystyczny
 
Iwona Rupik
Specjalista ds. Marketingowych/
Administracja

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 696 61 14 78
e-mail
i.rupik@jr-pvp.pl
 
Monika Babicz
Grafika/
Tłumaczenia

Telefon: +48 22 257 00 80
  e-mail
monika@jr-pvp.pl

 

 

 

 

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Promocje


LaCie 2big Thunderbolt 2 16TB, STEY16000401 LaCie 2big Thunderbolt 2 16TB, STEY16000401 3 529,00 zł 3 659,00 zł



LaCie 6big Thunderbolt 3 12TB STFK12000400 LaCie 6big Thunderbolt 3 12TB STFK12000400 8 099,00 zł 8 599,00 zł

LaCie 6big Thunderbolt 3 24TB STFK24000400 LaCie 6big Thunderbolt 3 24TB STFK24000400 12 099,00 zł 12 799,00 zł

LaCie 12big Thunderbolt 3 48TB STFJ48000400 LaCie 12big Thunderbolt 3 48TB STFJ48000400 16 949,00 zł 17 449,00 zł

DJI Spark Fly More Combo Alpine White DJI Spark Fly More Combo Alpine White 2 349,00 zł 2 580,00 zł

AJA ROI DVI z zasilaczem AJA ROI DVI z zasilaczem 2 000,00 zł 4 059,00 zł

DJI Spark Fly More Combo Sky Blue DJI Spark Fly More Combo Sky Blue 2 349,00 zł 2 580,00 zł

DJI Phantom 4 Advanced DJI Phantom 4 Advanced 4 699,00 zł 4 899,00 zł

DJI Phantom 4 Pro DJI Phantom 4 Pro 5 999,00 zł 6 349,00 zł

DJI Osmo+ DJI Osmo+ 1 999,00 zł 2 499,00 zł


Canon EOS C200 + CFAST 128G bundle Canon EOS C200 + CFAST 128G bundle 31 990,00 zł 35 900,00 zł

Facebook

Opineo

Ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Platforma Ratalna

Raty przez Internet – Platforma Ratalna -
zakupy i sprzedaż na raty

Leasing

Skąpiec

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl