Producenci

Statystyki

Produktów:
2209
Kategorii:
200
Nowości:
168
Promocje:
22

Metody płatności

Standardowe_logo_PayPal


Rzetelna Firma

Audiostacja

LaCie

Kontakt

 

Przed wysłaniem nam zapytania zajrzyj do sekcji "Częste pytania", w której podaliśmy odpowiedzi na najczęściej występujące pytania, związanie z zakupami w naszym sklepie.

» zobacz odpowiedzi na częste pytania

 

 

Kontakt:

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:       sklep@creativetools.pl
Zadzwoń: 22 2570080


 

 

kontakt w Siemianowicach Śląskich
kontakt w Warszawie
Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Komuny Paryskiej 14
41-100 Siemianowice Śląskie

Telefon: +48 32 386 90 15
Tel./Fax: +48 32 281 40 88
e-mail sklep (@) creativetools.pl

           
Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Rumiana 108 a
02-956 Warszawa

Telefon: +48 22 257 00 80
Tel./Fax: +48 22 651 97 11
e-mail sklep (@) creativetools.pl



zarząd spółki
Janusz Rupik
Prezes Zarządu

Telefon: +48 22 257 00 80
e-mail
j.rupik@jr-pvp.pl
           

dział handlowy

dział handlowy
 
Tomasz Basiuk
Kierownik ds. Handlowych

Telefon: +48 32 386 90 15
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 608 52 08 50
e-mail
t.basiuk@jr-pvp.pl
           
Tomasz Babicz
Key Account Manager/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 668 49 59 95
e-mail
t.babicz@jr-pvp.pl
           
 
           

dział handlowy

dział handlowy
 
Tomasz Erazmus
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 573 45 18 05
e-mail
t.erazmus@jr-pvp.pl
 
 
Renata Batyra
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 694 88 19 81
e-mail
r.batyra@jr-pvp.pl
 dział handlowy
 
Olena Khuda
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 509 178 306
e-mail
o.khuda@jr-pvp.pl
 
 
dział handlowy
 
Marcin Babicz
Kierownik ds.Technicznych/Logistyk

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 504 13 19 90
e-mail
m.babicz@jr-pvp.pl
 

           
dział handlowy
 
Damian Mazek
Inżynier Serwisowy

Telefon: +48 22 257 00 85 
Mobile: +48 784 07 36 41 
e-mail 
d.mazek@jr-pvp.pl

           

dział handlowy

dział handlowy
 
 Tomasz Obolewicz
Inżynier Serwisowy
 
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 668 14 43 74

 

Bożena Kosmala
Kierownik ds. Administracji/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
b.kosmala@jr-pvp.pl

 


dział handlowy

dział artystyczny
 
Iwona Rupik
Specjalista ds. Marketingowych/
Administracja

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 696 61 14 78
e-mail
i.rupik@jr-pvp.pl
 
Monika Babicz
Grafika/
Tłumaczenia

Telefon: +48 22 257 00 80
  e-mail
monika@jr-pvp.pl

 

 

 

 

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Promocje

LaCie d2 USB 3.0 4TB, 9000443 LaCie d2 USB 3.0 4TB, 9000443 649,00 zł 689,00 zł

Panasonic Lumix DC-GH5S Panasonic Lumix DC-GH5S 9 495,00 zł 9 699,00 zł

Benro KH-25N Benro KH-25N 519,00 zł 525,00 zł

Rode NTG-1 Rode NTG-1 629,00 zł 695,00 zł

Canon CN-E18-80mm T4,4 L IS KAS S (EF-Mount) Canon CN-E18-80mm T4,4 L IS KAS S (EF-Mount) 21 998,00 zł 26 983,00 zł





Petrol Bags PS606 Petrol Bags PS606 79,00 zł 148,00 zł

Blackmagic Design URSA Mini 4.6K PL (ex-demo) Blackmagic Design URSA Mini 4.6K PL (ex-demo) 12 500,00 zł 14 100,00 zł



Canon XF405 4K camcorder Canon XF405 4K camcorder 14 500,00 zł 15 050,00 zł

Facebook

Opineo

Ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Platforma Ratalna

Raty przez Internet – Platforma Ratalna -
zakupy i sprzedaż na raty

Leasing

Skąpiec

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl