Producenci

Statystyki

Produktów:
1839
Kategorii:
197
Nowości:
36
Promocje:
16

Metody płatności

Standardowe_logo_PayPal


Rzetelna Firma

Kontakt

 

Przed wysłaniem nam zapytania zajrzyj do sekcji "Częste pytania", w której podaliśmy odpowiedzi na najczęściej występujące pytania, związanie z zakupami w naszym sklepie.

» zobacz odpowiedzi na częste pytania

 

 

Kontakt:

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:       sklep@creativetools.pl
Zadzwoń: 22 2570080


 

 

kontakt w Siemianowicach Śląskich
kontakt w Warszawie
Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Komuny Paryskiej 14
41-100 Siemianowice Śląskie

Telefon: +48 32 386 90 15
Tel./Fax: +48 32 281 40 88
e-mail sklep (@) creativetools.pl

           
Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Rumiana 108 a
02-956 Warszawa

Telefon: +48 22 257 00 80
Tel./Fax: +48 22 651 97 11
e-mail sklep (@) creativetools.pl



zarząd spółki
Janusz Rupik
Prezes Zarządu

Telefon: +48 22 257 00 80
e-mail
j.rupik@jr-pvp.pl
           

dział handlowy

dział handlowy
 
Tomasz Basiuk
Kierownik ds. Handlowych

Telefon: +48 32 386 90 15
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 608 52 08 50
e-mail
t.basiuk@jr-pvp.pl
           
Tomasz Babicz
Key Account Manager/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 668 49 59 95
e-mail
t.babicz@jr-pvp.pl
           
 
           

dział handlowy

dział handlowy
 
Tomasz Erazmus
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 573 45 18 05
e-mail
t.erazmus@jr-pvp.pl
 
 
Renata Batyra
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 694 88 19 81
e-mail
r.batyra@jr-pvp.pl

dział handlowy

dział handlowy
 
 Marcin Babicz
Kierownik ds.Technicznych/Logistyk

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 504 13 19 90
e-mail
m.babicz@jr-pvp.pl
 

           
Damian Mazek
Inżynier Serwisowy

Telefon: +48 22 257 00 85 
Mobile: +48 784 07 36 41 
e-mail 
d.mazek@jr-pvp.pl

           

dział handlowy

dział handlowy
 
 Tomasz Obolewicz
Inżynier Serwisowy
 
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 668 14 43 74

 

Bożena Kosmala
Kierownik ds. Administracji/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
b.kosmala@jr-pvp.pl

 


dział handlowy

dział artystyczny
 
Iwona Rupik
Specjalista ds. Marketingowych/
Administracja

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 696 61 14 78
e-mail
i.rupik@jr-pvp.pl
 
Monika Babicz
Grafika/
Tłumaczenia

Telefon: +48 22 257 00 80
  e-mail
monika@jr-pvp.pl

 

 

 

 

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Promocje

DJI Ronin 2 DJI Ronin 2 30 999,00 zł 31 900,00 zł

Lexar Professional 3500x CFast 2.0 256GB Lexar Professional 3500x CFast 2.0 256GB 2 500,00 zł 2 690,00 zł

Blackmagic Design UltraStudio HD Mini Blackmagic Design UltraStudio HD Mini 1 890,00 zł 2 347,00 zł


Kata CB-100 Kata CB-100 429,00 zł 918,00 zł

Blackmagic Design Ursa Mini Pro 4.6K EF Blackmagic Design Ursa Mini Pro 4.6K EF 26 500,00 zł 28 900,00 zł

SmallHD 702 Bright Full HD Field Monitor SmallHD 702 Bright Full HD Field Monitor 6 225,00 zł 7 533,00 zł


easyRAID ERQ16S-F4 R3 16TB easyRAID ERQ16S-F4 R3 16TB 10 000,00 zł 33 210,00 zł

Blackmagic Design URSA Mini 4.6K PL Blackmagic Design URSA Mini 4.6K PL 19 980,00 zł 22 490,00 zł

EditShare XStream ST 24 TB z Flow EditShare XStream ST 24 TB z Flow 49 000,00 zł 80 282,00 zł

Cartoni Focus 12-2st. Carbon Mi. (KF12-CXM) Cartoni Focus 12-2st. Carbon Mi. (KF12-CXM) 7 990,00 zł 9 200,00 zł

Petrol Bags PA1000 Petrol Bags PA1000 750,00 zł 1 074,00 zł

Grass Valley KMV-3901-8X2 Grass Valley KMV-3901-8X2 20 000,00 zł 33 911,00 zł

Blackmagic Design Video Assist Blackmagic Design Video Assist 1 890,00 zł 1 995,00 zł

Facebook

Opineo

Ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Platforma Ratalna

Raty przez Internet – Platforma Ratalna -
zakupy i sprzedaż na raty

Leasing

Skąpiec

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl